تبلیغات
شجره طیبه صالحین - مطالب اسفند 1391

شجره طیبه صالحین

محتوای مورد نیاز سرگروه ها

درباره سایت

خدا کند که کسی حالتش چو ما نشود
ز دام خال سیاهش کسی رها نشود
خدا کند که نیفتد کسی ز چشم نگار
به نزد یار چو ما پست و بی بها نشود
جواب ناله ی ما را نمی دهد "دلبر"
خدا کند که کسی تحبس الدعا نشود
شنیده ام که از این حرف، یار خسته شده
خدا کند که به اخراج ما رضا نشود
مریض عشقم و من را طبیب لازم نیست
خدا کند که مریضی من دوا نشود

تبلیغات

کد تبلیغات در اینجا

نویسندگان

بیانات در دیدار هنرمندان و مسئولان فرهنگى كشور

 بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم
 
الّلهم سدّد السنتنا بالصّواب و الحكمة.(1)
 
من از این‌كه بالاخره چنین جلسه‌اى كه از مدّتها پیش مایل به تشكیل آن بودم، برگزار شد، خیلى خوشحالم. شاید بنده با اكثر برادران و خواهرانى كه این‌جا تشریف دارند، از نزدیك آشنا نباشم؛ لكن فى‌الجمله معتقدم كه مجموعه‌ى حاضر، بخش مهمّى از آن سیصد و سیزده نفر «بدرِ» این روزگارند. پس بدیهى است فردى چون بنده كه مرید و مخلصِ اصحاب بدر و سیصد و سیزده‌ها هستم، به این برادران و خواهران هم، به خاطر تأثیر و آثارشان اخلاص داشته باشیم.
 
مقصود از تشكیل این جلسه، بیانِ مطلبى جدید نیست؛ بلكه در درجه‌ى اوّل نفْسِ این گردهمایى است كه بنده آن را در این روزگار، لازم مى‌دانم و هر چه زمان مى‌گذرد، تجمّع اصحاب حق را واجبتر و فوریتر احساس مى‌كنم. ثانیاً، به نظرم رسید بعضى از حرفهایى را كه مكرّراً به ذهن بنده مى‌آید و گاهى آنها را با فردفردِ دوستانى كه در این صراطند در میان مى‌گذارم، امروز در این جمع عرض كنم. البته ما وقتِ جلسه را هم موسّع قرار داده‌ایم، تا بعد از عرایض بنده، برادران و خواهرانى كه مى‌خواهند مطلبى بگویند، مجال و فرصت داشته باشند؛ تا شاید ان‌شاءاللَّه از این دیدار دوستانه، بهره‌اى ببریم.
 
ابتدا عرض كنم كه بنده به عنوانِ گرانبارترین مسؤول در نظام جمهورى اسلامى كه سنگینى این بار را هم خیلى خوب و با همه‌ى وجود حس مى‌كنم، در عالم سیاست هیچ دغدغه‌اى ندارم. چون امروز، در میدان سیاستْ در دنیا، وضع ما بسیار خوب است و دشمن را دنبال خودمان مى‌كشانیم. ما در موضع فعّالیتیم؛ اما دشمن با همه‌ى حجم و عرض و طولِ عظیم و با تسلّطى كه بر دنیاى سیاست دارد - و مى‌دانیم - در برابرِ ما در موضع انفعال است. الحمدللَّه جبهه‌ى خودى در دنیاى سیاست، بسیار قوى است


ادامه رو هم بخونین

بعدش نظر بدین

ادامه مطلب

نظرسنجی

چه محتوایی را بیشتر میپسندید؟


آمار سایت

بازدید کل9
بازدید امروز59
بازدید دیروز52
بازدید ماه قبل92
بازدید این ماه64
تعداد مطالب
نویسندگان

امکانات

کلیک کنید